Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Nasza Galeria

Święty Mikołaju - patronie naszej Parafii!

Dnia 6 grudnia 2016r., nasza parafialna przeżywała dzień odpustu. W tym dniu, swoją obecnością zaszczycił nas Jego Ekscelencja ks. bp Ignacy Dec. Pasterz naszej diecezji przewodniczył Mszy św. koncelebrowanej z udziałem innych kapłanów, w tym naszego długoletniego proboszcza ks. Prałata Augustyna Nazimka oraz obecnego ks. kanonika Józefa Siemasza. W homilii ksiądz biskup, zachęcił nas do naśladowania św. Mikołaja, który w drugim człowieku, dostrzegał obraz samego Boga.

Na zakończenie Mszy św. nasz Wyjątkowy Gość, zgodnie z tradycją rozdał upominki.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości. Słowa wdzięczności kierujemy pod adresem kleryków WSD w Świdnicy, ministrantom, bractwu św. Józefa, scholii młodzieżowej, scholii dziecięcej, siostrom zakonnym i Panu Kościelnemu.